eRejestracja poradniaaloes.pl

ul. Hubala 1
94-048 Łódź

Aloes to niewielka, rodzinna sieć działających od 1992 roku aptek oraz nowoczesna, działająca od 2016 r. poradnia zlokalizowana w łódzkiej dzielnicy Retkinia.

 

Nasze najwazniejsze usługi to: podstawowa opieka zdrowotna, czyli świadczenia bezpłatne w ramach kontraktu z NFZ (zarówno lekarzy rodzinnych, internistów, jak i pediatrów), profesjonalna medycyna pracy o bardzo wysokim standardzie usług, badania dla sportowców ujęte w korzystne pakiety oraz badania dla kierowców wszystkich kategorii (zarówno badania wstępne dla nowych kierowców, jak i badania okresowe i psychotesty dla kierowców zawodowych). Pracują u nas również doskonali lekarze specjaliści, do których można zarejestrować się na odpłatną wizytę prywatną. Nasi pacjenci POZ otrzymują na wizyty prywatne u lekarzy specjalistów w Poradni Aloes 20% zniżkę. 

W Poradni Aloes na pierwszym miejscu zawsze stawiamy pacjenta. Dzięki takiemu podejściu i doświadczonej, kompetentnej kadrze lekarskiej zaskarbiliśmy sobie zaufanie wielu mieszkańców Retkini i nie tylko. Nie ustajemy jednak w staraniach i wciąż chcemy się rozwijać, by zaspokajać potrzeby nawet naszych najbardziej wymagających pacjentów.